O NAS

Firma Temca Polska Sp. z o.o. jest spółką córką niemieckiej firmy Temca GmbH.

Działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku w Szczecinie. Od tej pory prężnie działamy na rynku krajowym. Jesteśmy firmą produkcyjną i dystrybucyjną na rynku produktów jednorazowego użytku z papieru i włókniny. Nasza oferta zawiera również kompletny i szeroki asortyment produktów używanych w miejscach publicznych. Dostarczamy produkty w ścisłej współpracy z naszymi partnerami handlowymi klientom w całej Europie.

Oferujemy rozpoznawalne marki
■ profix® — ściereczki, dozowniki
■ TEMDEX® — system medyczny
■ racon® — do pomieszczeń sanitarnych
■ CLIVIA® — mydło w płynie

Wytwarzamy również produkty pod prywatnym markami. Oferta nasza skierowana jest do różnych segmentów rynku: przemysłu, branży motoryzacyjnej, hotelarskiej, gastronomicznej, fryzjersko-kosmetycznej, do placówek medycznych, lakierni oraz drukarni. Naszym głównym celem jest dostarczenie klientom produktów najwyższej jakości, oferujemy atrakcyjne ceny i minima logistyczne oraz gwarancje pełnej satysfakcji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NASZE ATUTY

JAKOŚĆ

Niemiecki producent. Powtarzalna produkcja
potwierdzona Certyfikatami

MAGAZYN

Zaopatrzony magazyn o powierzchni 1000 m.kw.
Produkty dostępne od ręki.

DOSTAWA

Szybka wysyłka paczek lub palet przez GLS lub Raben.

OPINIE KLIENTÓW

Bardzo rzetelna firma, serdecznie polecamy zakupy w Temca Polska Sp. z o.o.

– TRUCK CENTRUM

Firmę TEMCA Polska cechuje wysoki poziom obsługi klienta, profesjonalna realizacja zamówień oraz terminowość dostaw. Zdecydowanie polecam!

– Artur Chudek Nova P.H.

Firma Temca Polska Sp. z o.o. w wieloletniej współpracy ze sklepem internetowym OLE.PL dała się poznać jako rzetelny partner biznesowy. Temca Polska Sp. z o.o. prezentuje wysoki poziom usług, a towary przez nią oferowane, spełniają nasze oczekiwania. Z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować firmę jako sprawdzonego kontrahenta.

– OLE.PL

Nasze marki

Ofertę podzieliliśmy pod względem funkcjonalności i zastosowania na cztery marki. Dowiedz się więcej klikając na loga poniżej.

Certyfikaty

Jesteśmy dumnym posiadaczem certyfikatu zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz odpowiedzialnej gospodarki zasobami leśnymi FSC®
(już od 2015 roku)

Zadzwoń i zapytaj
o nasze produkty

+48 91 460 12 72

Temca Polska Sp. z o.o.
ul. Cukrowa 12A
71-004 Szczecin

email: kontakt@temca.pl
temca

JESTEM ZAINTERESOWANY:

Pin It on Pinterest

Share This